O mně

a mé práci

Jmenuji se Lenka Jánská a umím čarovat s penězi. Mojí magií jsou čísla, zasvěcený vhled do světa financí a empatie. Pomáhám najít to nejvhodnější řešení, které pracuje pro vás jako klienta, nikoliv pro banku.Jsem člověk s mnohaletými zkušenostmi v oblasti financí. Vím, jak uvnitř pracují banky a finanční instituce. A vím, jak s nimi pracovat, aby byl vítězem vždy klient.

Chci, abyste věděli, jak pracují vaše peníze a jak vy sami s nimi můžete pracovat. Nejen, že se mnou vyřešíte své potřeby a cíle, ale snažíme se spolu také najít prostředky do rezervy. Aby život nebyl o počítání každé koruny, ale abyste si mohli vydělané peníze i užít a tím žít plný a šťastný život.

Mým cílem není uzavřený produkt. Chci, aby si klient užíval život, který mu byl dán.


Při spolupráci je pro mne esenciální důvěra a stejná společná energie.

Jsem profesilnál s otevřenou myslí a drajvem k nalezení toho nejlepšího řešení - nikdy to nevzdám. I vy, kteří si myslíte, že nic nemáte a nikdy nemůžete být investorem, se můžete plést. Pokud chcete jedinečné řešení a spolupráci na celý život, pak jsem ta správná osoba pro vás. Stejně tak, pokud chcete porozumět vlastním financím a vědět, jak pro vás můžou pracovat.

Mám také velké pochopení pro vaše jednotlivé životní fáze, jelikož jsem si sama prošla různými životními peripetiemi. 

V profesním životě mě provází pětky a jejich násobky.


5 let

práce přímo pro banku jako bankovní poradce


5 let

hypoteční specialista pro korporáty - školení na dotace, dotační programy obecně, jak chodí, co je potřeba apod.

 

5 let

finanční poradce - certifikace všech bank, stavebních spořitelen a pojišťoven, zkoušky ČNB

5 let

obchodní ředitelka investiční společnosti - zkoušky a certifikace investičních společností - (komodity zlato a diamanty, dluhopisy) - zde jsem také absolvovala kurz etikety a bontonu, lektorské zkoušky a první mentoring (vedení týmu cca 20 lidí) - motivace, školení, zajištění práce (navazování spolupráce s bankami, investičními společnostmi apod.)

20 let se pohybuji na finančním trhu a 15 z toho jedu sama na sebe. Na nic si nehraju, nechodím kolem horké kaše, jsem upřímná, přímá, ale také empatická, kreativní a pozitivně naladěná. 

Nebudu vám malovat vaše finance na růžovo, ale ukážu vám celou škálu duhy, abyste s nimi mohli do oblak.

Umím zastavit věčný kolotoč nevyváženého nastavení peněz, ať už jste rodina či firma. Plán, který zvolíme, je hlavně pro vás, abyste byli připraveni na úspěchy i na horší časy. Nebojím se vymýšlet nové cesty a propojovat finanční produkty. A umím v institucích velmi dobře vyjednat jednotlivé podmínky pro mé klienty.


Kromě financí se hodně věnuji také sebevzdělávání a osobnímu rozvoji. Účastnila jsem se 3 roky po sobě manažerského campu v zahraničí s Dr. Nikolou Čanakem, aktivně se účastním seminářů Marka Dzirasy, apod. Vášnivě zájmově šiji a peču nebo občas organizuji a moderuji dobročinné akce.

V osobním životě jsou mými největšími poklady můj muž a naše malá dcerka.